środa, 28 stycznia 2015

"Mądrość Emocji" w Warszawie 15.02.2015. Kolejna edycja

Zapraszamy na warsztat „MĄDROŚĆ EMOCJI” - ze szczególnym uwzględnieniem miłości i tego co jest przeciw kochaniu !

15.02.2015 w Warszawie

W trakcie warsztatu będziemy doświadczać i uczyć się nowego podejścia do pracy z emocjami z zastosowaniem Psychologii Zorientowanej na Proces, Mindfullness, analizy głębi C. G. Junga i radości płynącej z odblokowanych emocji.

W odróżnieniu od teorii „inteligencji emocjonalnej” lub innych metod „zarządzania emocjami”, będziemy „podróżować na fali emocji” do jej esencji oraz doświadczymy emocji bezpośrednio w ciele. Ten sposób pracy z emocjami nie wymaga nazywania uczuć, odreagowywania, czy odkrywania ich źródeł w przeszłości, jest stosunkowo prosty, co nie znaczy, że łatwy. Stanowi przy tym doskonałe uzupełnienie do praktyk medytacji, jogi czy różnych ścieżek rozwoju osobistego.

Podczas zajęć będziesz mogła/mógł:


- nauczyć się fascynujących i łagodnych technik pozwalających współpracować z emocjami oraz doświadczać ich

- poznać zupełnie nową definicję emocji, nowe podejście do nich i
uświadomić sobie, że wszystkie emocje (także te „niedobre”) są potrzebne

- doświadczyć tych emocji, które pozwalają dotrzeć do nieskończonych zasobów energii oraz bogactwa życia uczuciowego.

- nauczyć się jak nie być "zalewaną/ym" przez emocje

- zobaczyć jak "surfing" na szczycie fali emocji pozwala uzdrowić wiele problemów - włącznie z uzależnieniami, przymusami, nadmiernym apetytem, itd.
Metoda „Mądrość Emocji” jest efektem 15 lat prowadzenia terapii indywidualnej i grupowej oraz kilkuletnich doświadczeń w terapii osób borykających się ze zjawiskiem prokrastynacji. Zwlekanie ma związek z oporem wobec niechcianych uczuć.

To podejście można z powodzeniem stosować nie tylko w pracy z odwlekaniem zaplanowanych zadań, ale również przy innych problemach włącznie z przymusami, fobiami czy uzależnieniami zdecydowanie skracając czas terapii.

Warsztat skierowany jest nie tylko do praktykujących terapeutów, wychowawców czy rodziców, ale do wszystkich, którzy pragną żyć bardziej autentycznym i pełnym energii życiem.

Każda osoba, która przyjdzie na warsztat otrzyma w prezencie książkę Roberta Palusińskiego pt.: „Samoleczenie wzroku" - bestseller sprzedany w ilości ponad 100 000 egz., (o wartości 25 zł), a już przy rejestracji otrzymasz E- book Roberta pt.: „OD MITU DO GŁĘBI SERCA".

Więcej o metodzie „Mądrości Emocji” zobacz: http://mocemocji.blogspot.com/

Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy potwierdzić przybycie emailem: r_palusinski@yahoo.com (tytuł: „emocje Wwa luty") tel.: 505 - 476-964


Kiedy: 15 lutego 2015 w godz. 10:00 – 19:00.

Gdzie: Warszawa (miejsce zostanie podane na email)


Prowadzący:
Robert Palusiński terapeuta Psychologii Zorientowanej na Proces, autor, tłumacz. Od ponadto 16 lat prowadzi psychoterapię, szkolenia oraz autorskie warsztaty rozwojowe i terapeutyczne. Pisze także blog: http://robertpalusinski.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz