czwartek, 6 listopada 2014

E-MOC-jeeee nowy warsztat !!!


E - MOC - je :
nowe podejście do emocji jako źródła wiedzy i uzdrowienia


Czy wiesz w jaki sposób podejmujesz decyzje albo jak myślisz, lub co w tobie myśli?
Czy sądzisz, ze potrafisz racjonalnie rozważyć fakty, argumenty i podjąć logiczną decyzję?
Czy ufasz swojej logice i konsekwencji w postępowaniu?
Jeśli na trzy powyższe pytania odpowiedziałeś/aś "tak". To być może tkwisz w złudzeniu, które Antonio R. Damasio nazwał "błędem Kartezjusza". Precyzyjne badania mózgu oraz naszych reakcji emocjonalnych szczególnie w zakresie podejmowania decyzji podważyły możliwość istnienia czysto logicznego, racjonalnego wnioskowania. Na podstawie tych badań, w latach 90  tych XX w. opisano wielorakie inteligencje, w tym inteligencję emocjonalną.Emocje mogą wpływać na twoje zdrowie a nawet na życie i/lub śmierć. Wiele podejść psychologicznych zaleca "zarządzanie emocjami", "regulowanie emocji", "wyciszanie" lub "wzmacnianie" albo zakłada, że nasze myśli są źródłem emocji i zmiana myślenia pomoże w problemach emocjonalnych. Warsztaty "E-MOC-je" prezentują radykalnie inne podejście .
Podczas warsztatów "E-MOC-je" będziemy się szkolić i doskonalić we współ-pracy z emocjami, ponieważ są one przede wszystkim źródłem informacji, energii i mocy.oraz zdrowia! Zazwyczaj naszym problemem wcale nie są emocje, ale opór przed ich doświadczaniem - szczególnie doświadczaniem tych uczuć, które uznajemy za nieprzyjemne albo niewygodne.
Na warsztacie będziesz mogła/mógł:
  • nauczyć się fascynujących i łagodnych technik pozwalających współpracować z emocjami oraz doświadczać ich
  • poznać zupełnie nową definicję emocji oraz nowe podejście do nich
  • doświadczyć tych emocji, które pozwalają dotrzeć do nieskończonych zasobów energii oraz bogactwa życia uczuciowego.
  • nauczyć się jak nie być "zalewaną/ym" przez emocje
  • zobaczyć jak "surfing" na szczycie fali emocji pozwala uzdrowić wiele problemów - włącznie z uzależnieniami, przymusami, nadmiernym apetytem, itd.
Zazwyczaj dzielimy emocje na złe i dobre lub nauczono nas "chować nerwy do konserwy". Tłumienie emocji okazuje się być jedną z  przyczyn wielu chorób. Na dodatek  emocji nie da się doświadczać inaczej niż "w pakiecie" - albo potrafisz doświadczać wszystkich (lubianych i nielubianych), albo tylko przebywasz w ich "pobliżu". Jednak samo "przebywanie w pobliżu" jest frustrujące, ponieważ zmuszony/a jesteś do ich tłumienia, co   pozbawia cię życiowej energii! Bardzo często depresja, dystymia czy anhedonia są skutkami tłumienia emocji. Z drugiej strony zdarza się, że emocję cię "zalewają" - na tym warsztacie nauczymy się "surfować" po fali emocji i współistnieć z nimi ani ich nie tłumiąc, ani nie dając się "zalać fali".

Nowością jest tutaj uzupełnienie podejścia Psychologii Zorientowanej na Proces o najnowsze odkrycia dekady mózgu oraz badań nad emocjami ...
Ten nowatorski warsztat ma niezwykłą formę płatności!
=> Płacisz tylko tyle, ile możesz i/lub ile uznasz za stosowne!
Dodatkowo każda osoba, która przyjdzie na warsztat otrzyma w prezencie książkę Roberta Palusińskiego pt.: "Samoleczenie wzroku" - bestseller sprzedany w ilości ponad 100 000 egz., (o wartości 25 pln), a już przy rejestracji otrzymasz E-book Roberta pt.: "OD MITU DO GŁĘBI SERCA"
Liczba miejsc jest ograniczona.
Żeby uczestniczyć potrzebujesz się zarejestrować i uiścić zwrotną kaucję rejestracyjną 25 pln oraz potwierdzić przybycie emailem: r_palusinski@yahoo.com (tytuł: "emocje1")
UWAGA: wyjątkowość tego warsztatu polega również na tym, że nie ponosisz żadnego ryzyka - jeśli warsztat nie spełni twoich oczekiwań, to kaucja rejestracyjna zostanie ci zwrócona na miejscu, a książkę z autografem i tak otrzymasz!
Jeśli warsztat spełni twoje oczekiwania - lub je przekroczy - wpłacisz do skarbonki tyle, ile uznasz za stosowne :)
Kiedy: 19 listopad 2014 w godz. 18:30 - 21:00
UWAGA: warsztat będzie powtarzany - jeśli nie pasuje ci ten termin nie wahaj się zapytać o kolejny!
Gdzie: Warszawa - Praga, okolice parku Skaryszewskiego, dokładny adres i rezerwację miejsca otrzymasz na email po rejestracji 

Ten warsztat jest wstępem do całodniowego szkolenia : "E-MOC-je 2.0", które da ci pełnię wiedzy i umiejętności w zakresie twórczej współpracy z emocjami.
Prowadzący: Robert Palusiński terapeuta Psychologii Zorientowanej na Proces, autor książek "Szamanizm w praktyce", "Samoleczenie wzroku", "Samoleczenie Potęgą Podświadomości" (i  innych), tłumacz (m. inn. książek Arnolda Mindella). W latach 1997 - 2003  studiował w RS POP w Zurichu, Szwajcaria, następnie w Polskim Towarzystwie Psychologii Zorientowanej na Proces, gdzie w 2003 r. zdał egzaminy uprawniające do pracy terapeutycznej oraz pracy z grupami. Od ponadto 16 lat prowadzi autorskie warsztaty rozwojowe i terapeutyczne. Prowadzi blog http://robertpalusinski.blogspot.com/

1 komentarz: